آدرس فروشگاه:

استان سیستان و بلوچستان_ شهرستان زاهدان

تلفن فروشگاه: 33421527 – 054

09158419652


هانی لند در شبکه های مجازی: 

.

سوالات متداول

لطفا قبل از ارسال پیام به ما سوالات متداول را بخوانید.

روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

برای خرید از سایت هانی لند ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف ما بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟
ما در ساعات 8 الی 23  پاسخگوی شما می باشیم. اگر در خارج از این زمان سؤال یا ابهامی برای شمابوجود آمد برای ما اس ام اس یا در واتس آپ یا تلگرام (09158419652) بگذارید تا در اولین ساعات روز بعد باشما تماس حاصل گردد. همچینی میتونید از طریق فرم روبه رو برای ما پیغام بگذارید.
زمان اعلام شده از طریق پیامک برای تحویل کالا برای من مناسب نیست. راهکار لازم چیست ؟

کافیست مستقیما با ما تماس بگیرید یا در تلگرام و واتس اپ پیغام بگذارید.چنانچه این امکان وجود داشته باشد تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز شما بکار خواهیم گرفت.

آیا امکان ارسال کالا برای دیگران وجود دارد؟

بله، چنانچه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به ما و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود. ( در هنگام ثبت سفارش به گزینه مربوط به ارسال به آدرس دیگر برخورد خواهید کرد که شما می توانید آدرس دیگری را به غیر از آدرس خودتان در آن قسمت وارد نمایید. )

اگر کالای ارسالی با کالایی که در وبسایت هانی لند دیدم مغایرت داشت، باید چکار کنم؟

می توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک و یا از طیق فرم تماس با ما هر گونه مغایرت را به ما اطلاع دهید. بدیهی است هانی لند خود را موظف به عودت کالا می داند و  ما شما را جهت استرداد کالا راهنمایی می کنیم.

آیا امکان رهگیری محصول ارسال شده هست؟

بله، شما میتونید از طریق سمت ” رهگیری مرسوله پستی ” و وارد کردن کد رهگیری که برای شما بعد سفارش ارسال میشود اقدام کنید.

یک پیغام برای ما بفرستید