هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات سلامتی هانی لند

ژل رویال برای لکنت زبان

ژل رویال برای لکنت

ژل رویال برای لکنت زبان

ژل رویال یکی از مواد غذایی مفید تهیه شده توسط زنبورهای عسل کارگر می باشد. این ژل دارای طبع گرمی است و می تواند بر درمان بسیاری از بیماری ها تاثیرگذار باشد. لکنت زبان یکی از مشکلاتی است که بسیاری از کودکان و یا بزرگسالان با آن روبرو هستند. خرید ژل رویال و مصرف آن برای لکنت زبان درمان موثری می باشد.

اصولا لکنت زبان براساس عملکرد مغز و رسیدن گرمیجات زیاد به آن ایجاد می شود. در این میان گاهی لکنت زبان به دلیل سرد شدن و منقبض شدن عضلات زبان ایجاد می شود.

تاثیر ژل رویال برای لکنت زبان

برخی اوقات کودکان در اثر هیجان زیاد و یا استرس های روانی ناگهانی دچار لکنت زبان می شوند و نمی توانند حروف و کلمه ها را به صورت واضح بیان کنند.

این کودکان ممکن است در عرض چند روز و یا چند هفته به حالت اولیه بازگردند و بهبود یابند، اما اگر این مشکل در آنها برطرف نشد، باید به پزشک مراجعه کنند.

اگر پزشک این مشکل را ناشی از منقبض شدن عضلات زبان عنوان کرد، افراد می توانند از مواد غذایی گرم استفاده کنند.

در این میان استفاده از داروهای گیاهی و طبیعی که عوارضی در پی ندارند نیز می تواند گزینه خوبی باشد.

افراد برای درمان این مشکل می توانند از طبع گرم ژل رویال استفاده کنند. این ژل دارای مقدار زیادی از ویتامین های گروه C و  Bو همچنین مواد معدنی مانند منیزیم، پتاسیم و .. می باشد. این مواد مغذی می توانند به درمان این مشکل در کودکان و یا جلوگیری از ایجاد آن کمک کنند.

ژل رویال می تواند عضلات زبان کودکان را باز کند، استرس های روانی آنها را کم کند تا بتوانند گویش بهتری داشته باشند و کلمات را بهتر ادا کنند.

متخصصان اطفال از خانواده ها می خواهند که روزانه به صورت ناشتا مقداری از ژل رویال را به تنهایی و یا ترکیب آن با عسل، در زیر زبان کودکان قرار دهند تا این مواد به خوبی با بزاق دهان مخلوط شوند و تاثیر خود را بگذارند.

افراد باید این روند درمانی را به صورت منظم انجام دهند، مقدار ژل استفاده شده برای هر روز به اندازه یک لوبیای کوچک می باشد.دوره زمانی استفاده از ژل رویال برای این کودکان حدود دو ماه می باشد.

صادق کیخا وب‌سایت
بیش از 10 سال زنبورداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *